Click to order
Cart
Сервіси для вас:
Total: 
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
У вересні 2019 року ГО "Земля Таврії" запрошувала всіх учасників цибулевого ринку взяти участь в аналітичному опитуванні: "Якою буде роздрібна ціна на цибулю в лютому 2020?"

Опитування показало, що переважна більшість - 31% чекали ціну від 6 до 10 грн. Але значна частина голосів розділилася між відмітками 11 та 20 гривень.
Зараз середина лютого, маємо підводити підсумки прогнозів:
Вартість цибулі на ринку Копані – 6,50 - 6,70 грн, роздрібна торгівля – 8-9 грн.

Тож, наші виробники відчувають ринок та його коливання, це обумовлено їх досвідом та постійним моніторингом новин. ГО «Земля Таврії» постійно надає інформаційно-технічну допомогу, аби наші виробники мали конкурентні переваги на ринку.

Слідкуйте за анонсами, приймайте участь у заходах та будьте попереду!

ГО "Земля Таврії" у вересні 2019 року запрошувала всіх учасників цибулевого ринку взяти участь в аналітичному опитуванні. Відповіді формують загальне бачення цінових очікувань, що дає підставу для обговорення та лобіювання інтересів виробників.
Опитування завершено. Чекаємо порівняння.
Залишайте Вашу відповідь, а ми обговоримо результати разом з експертом на нашому заході - Конференція "Цибуля - тренд сезону: зберігання та доробка", що відбудеться 16 вересня 2019 в м. Каховка, а потім порівняємо їх із реальною ситуацією на ринку в лютому 2020.
Якою, на Вашу думку, буде роздрібна ціна на цибулю в лютому 2020?
Опитування завершено. Чекаємо порівняння.