Новини Земля Таврії

Гуміреактор дозволяє економити на агрохімічних обробках та добривах до 30%

Зробити органічне добриво - це легко та доступно. 🌿🌿🌿А ще й корисно для вашого бізнесу та природи!
📌3 групи сільгоспвиробників з Херсонщини встановили гуміреактори та наступного сезону для живлення грунту будуть використовувати ефективне та корисне органічне добриво гумісток. Лідери груп виробників «Бузок» з Олешківського району, «Овочева пошта» та лідерка-фермерка Світлана Богданова з Голопристаньського району в жовтні 2019 року стали учасниками еко-туру, який організував Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та Земля Таврії. Під час туру фермери на власні очі побачили, як працює гуміреактор, як з відходів рослин за допомогою корисної флори створюється унікальне добриво, поспілкувалися з винахідником гуміреактора, вченим агрономом Іваном Бураковым.
🎯💣Фермери так загорілися ідеєю встановити такий агрегат у своїх господарствах, що вже реалізували її!
Такий гуміреактор дозволяє економити на агрохімічних обробках та добривах до 30% коштів, що безумовно дозволяє більше заробити у підсумку.
📌Препарат забезпечує рослину поживними речовинами, а також захищає від багатьох шкідників. Іван Бураков підкреслює, що 1 л концентрату достатньо розвести у 100 літрах води та обробляти насадження 1 раз на 7-10 днів.
🎯💣Побудувати гуміреактор може кожний. Гуміреактор - це просте рішення складних проблем!
Новини Групи Виробникам Агротехнологія