Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
Нагадування про Work Shop
Ви можете придбати квиток зараз або залишити свою контактну інформацію.
Ми надішлемо вам нагадування за 7 днів до події.
WORK SHOP 2019
«Успішні історії нішевих культур»
16 травня
ПП «Павлівські», с. Веселе, Бериславський район, Херсонська область
Ми продовжуємо успішні історії нішевих культур!
Десять нішевих культур! Голонасінний гарбуз, бебі-овочі, спаржа в закритому ґрунті, мікрогрін, амарант, нут, обліпиха, лохина, шипшина, трюфель…
Все це та багато іншого 16 травня у гостинному господарстві ПП «Павлівські» на WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур».

Тільки актуальна інформація від практиків-агрономів. Тільки правдиві розповіді від експертів агробізнесу!

Очікуємо на аудиторію новаторів та людей, що шукають свою нішу.
  Спікери WORK SHOP
  Олександр Дуда, Голова ГО "Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції" (м. Дніпро).
  Амарант - засухостійка та високорентабельна культура для півдня України.
  Немає причин відмовлятися від ідеї культивування амаранту - адже вирощування цієї рослини дозволить вам поліпшити економічний стан свого господарства. Рентабельність вирощування амаранту в два рази перевищує рентабельність соняшнику. Переробка амаранту в світі - це високорентабельне виробництво. Щорічний оборот в цій галузі досягає 500 мільйонів доларів.

  Олександр Дуда (Olexandr Duda), Голова ГО «Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції» (м. Дніпро), що була створена у 2017 році, розповість про те, що за річ така – амарант?! Він має безліч цінних і просто корисних властивостей рослини, серед яких:

  - висока цінність зерна і зеленої маси;
  - стійкість до несприятливих впливів навколишнього середовища;
  - здатність пристосовуватися до умов при малій кількості вологи.

  Зацікавленість для фермерів в амаранті тому, що він вимагає мало вологи. Його можна вирощувати у відносно посушливих регіонах без необхідності створення ефективної системи зрошення.

  WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур» стане ще одним додатковим поштовхом до популяризації цієї рослини.
  Станіслав Овчарик, Начальник відділу продажів ТОВ «Рійк Цваан Україна» (м. Київ).
  Бебі-овочі: маленький розмір - велика ціна!
  Морква розміром з великий палець на руці, кольорова капуста розміром з тенісний м'яч, ананас, що легко уміщається на дитячій долоньці, кукурудза завбільшки з мізинець і ін. Мініатюрні бебі-овочі – це овочева подорож у країну ліліпутів!...

  Особливості бебі-овочів:
  • Постійний попит в колі закладів ХоРеКа.
  • Висока ціна. Наприклад, реалізація у роздріб: 100-900 грн/кг – не межа.
  • Агротехнологія аналогічна, як для звичайних овочів.
  • Мають не тільки привабливий декоративний вигляд, а й незабутній насичений смак.
  • Вони більш корисніші, бо їх не потрібно різати, а значить, вітамінів в плодах зберігається більше завдяки цілісності, «молодості» і мініатюрним розмірам плодів.
  • Абсолютно не закритий попит на внутрішньому ринку, вся продукція з експортних поставок.
  Така ніша має бути заповнена нашими виробниками!

  Станіслав Овчарик (Stanislav Ovcharyk), начальник відділу продажів ТОВ "Рійк Цваан Україна" Rijk Zwaan Ukraine розповість про «Сучасні тенденції та інновації на ринку овочевих продуктів». В чому особливість бебі-овочів? Де взяти відповідне насіння? Які салатні тенденції в цьому сезоні? Особливості каналів збуту?

  Вирощування міні-овочі сьогодні неймовірно модно, а ось на скільки прибутково? – дізнайтесь 16 травня на WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур».

  Залучайтеся! Буде цікаво та корисно!
  Василь Поліщук, Генеральний директор ТОВ "АВ ЛІХТ" (м. Київ).
  Спаржа в закритому ґрунті - досвід, динаміка та досягнення.
  В Україні створені прекрасні умови для вирощування спаржі. Але чи можна вирощувати її без хімічних засобів, практично органічної? Яка особливість вирощування спаржі в теплицях? Що саме робить її рентабельною і перспективною?

  В Україні достатньо теплиць, де можна вирощувати спаржу, але забезпеченість внутрішнього ринку продукцією складає всього 25%. Тож є перспектива розвитку спаржевою культурою на всю країну, до того ж мода на здорове харчування збільшує цей попит. Вирощування спаржі зможе принести тепличникам значно більше прибутку, ніж вирощування традиційних помідорів, огірків чи капусти, на які немає ціни. Що стосується ціни на спаржу, то вона надзвичайно приваблива, і навіть в Україні мало чим відрізняється від європейської.

  Про це від Василя Поліщука, генерального директора ТОВ «АВ ЛІХТ» (м. Київ). Підприємство засновано в 2016 році. Це найкращі європейські виробники насіння та посадкового матеріалу спаржі, має підписані контракти на поставку оригінального посадкового матеріалу з країн Європейського Союзу.

  16 травня на WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур»
  Тільки актуальна інформація від практиків-агрономів.
  Тільки правдиві розповіді від експертів агробізнесу.
  Михайло Павлівський, Голова ПП "Павлівські» (м. Херсон).
  Лохина в південних регіонах: які переваги?
  «Сільське господарство – це творчість і постійний рух», - так каже Михайло Павлівський, голова ПП «Павлівські», що розташоване в Бериславському районі на Херсонщині.

  Бути конкурентоспроможним господарству Павлівських допомагає використання передових технологій, досвіду як вітчизняних, так і закордонних колег. Саджанці реалізовуються не тільки в Україні, їх продають також в Казахстан, Узбекистан, Грузію, інші країни. Постійно працюють над пошуком та випробуванням нових сортів, займаються селекцією. Господар радо ділиться з початківцями і професіоналами власними напрацюваннями.

  Постійне прагнення до новацій у поєднанні із розвитком створили взірцеве господарство, де на 18 га вирощують полуницю, виноград, ожину та малину, а від недавно – лохину. Грозозахисна тіньова сітка, спеціальний кислий торф, голландські саджанці, туманоутворююче обладнання… Лохина має високу ціну та стабільний попит, тож на це варто подивитися.

  16 травня на WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур» у Вас буде можливість не тільки почути про агротехнологію, а й побачити на власні очі взірцеве господарство з усіма поясненнями та відповідями від господаря. Михайло Павлівський покаже теплиці та поля, розповість про особливості тепличного вирощування та пошук каналів збуту.
  Павло Тулба, Голова першого інвестиційного кооперативу "Горіх Причорномор'я" (м. Одеса).
  Шипшина - нереалізований потенціал або найбільша плантація в Європі?
  Закласти 1 гектар шипшинової плантації дешевше, ніж ту саму площу ягідних культур. Шипшина починає плодоносити на 3–4 рік, а на 5–6 рік можливо збирати 4 кг з куща. При цьому ціна на плоди 18-35 грн/кг, тоді як шкірка ягоди коштує 5 доларів /кг. З 1 гектару шипшини можна виручити 0,4 млн грн, з переробкою - більше (якщо вік кущів 6–7 років).

  Про це розкаже на WORK SHOP 2019 «Успішні історії нішевих культур» Павел Тулба, директор Першого інвестиційного кооперативу «Горіх Причорномор'я» Орех Причерноморья - лучший старт Орехового бизнеса.

  «Цього року наша плантація стала найбільшою в Європі!» На Одещині зараз висаджують найбільшу ділянку з шипшиною, яка сягне 90 га. Така диверсифікація робиться в кооперативі «Горіх Причорномор'я», який став першим товарним виробником у цій ніші.

  Цікаві пропозиції від кооперативу «Горіх Причорномор'я»:
  - Саджанці горіху, фундуку та шипшини «під ключ».
  - Інформаційне супроводження.
  - Можливість переробки сировини.
  - Сертифікати, ліцензії, технічна документація.
  - Інвестиційні пропозиції

  Виростити шипшину не так вже й важко, та витрати на це мінімальні, реалізація готового продукту не змусить себе довго чекати. Тому до такого варіанту бізнесу, як вирощування шипшини, варто придивитися, як до простого і рентабельного.
  Вікторія Оліферчук, Доцент кафедри екології НЛТУ України. Автор першого в Україні мікоризного препарату. (м. Львів).
  Трюфель – на скільки це дорого та вигідно?
  Поки більшість українських аграріїв не ризикують виходити за звичні рамки, задовольняючись типовими для нашої країни зерновими та олійними культурами, інші – пробують щось нове та прибуткове. Наприклад, трюфель!

  Трюфельний гриб цінується за чудовий аромат, через якого гриб прозвали їжею богів…

  Трюфельний бізнес - цікавий і перспективний, абсолютно невідомий і не освоєний в Україні, який може приносити величезні прибутки, як додатковий бізнес.

  Аби закласти один гектар трюфеля плантації, необхідно придбати інокульовані («заражені» спорами трюфелів) саджанці ліщини, горіха або інших дерев. Один саджанець ліщини коштує 10 євро.

  Територія України є надзвичайно зручною для культивування трюфелів, оскільки у нас сприятливий клімат і достатньо вологи. А ніша для вирощування білих і чорних трюфелів абсолютно вільна. При цьому ціна стабільно висока, не варто боятися обвалу цін на даний продукт.

  Різні види трюфелів і оцінюють по-різному. Наприклад, добірні гриби з Тоскани набувають за ціною від 4 тис. Євро за кг, найвищі ціни на гриби з Альби - від 7,5 тис. Євро. Однак в українських ресторанах ціна трюфеля за 1 кг стартує від 4 тисяч гривень.

  Вікторія Оліферчук, розробник першого мікоризного препарату, доцент кафедри екології НЛТУ України розповість про роль та значення мікоризи для плодоовчівництва та про те, які умови потребує трюфель.

  Може саме Ваші умови будуть найкращі для найдорожчого в світі продукту?
  Золочевський Олег Олексійович, директор ТОВ "Агрофармер".
  Особливості та рентабельність промислового вирощування голонасінного гарбуза.
  Голонасінний гарбуз - поки ще рідкість на наших полях, хоча виведений селекціонерами давно.

  Гарбузова олія - ліквідний і ходовий продукт, який широко використовується не тільки в кулінарії, медицині, а й у косметиці. Вона смачна, ароматна, набагато ніжніша, ніж соняшникова. Найдорожчою гарбузовою олією вважається штирійский продукт, що робиться з гарбуза, насіння якого зовсім не покрито характерною твердою шкіркою. Називається таке чудо – голонасінний гарбуз!

  Цінується цей гарбуз, звичайно ж, не за м'якоть, а за насіння без шкаралупи, яке можна підсмажити і з'їсти, не витрачаючи зусиль на очистку. Урожайність висока: всього лише з трьох насінин можна отримати до п'ятнадцяті 5-кілограмових плодів (в залежності від сорту).

  У догляді він невибагливий, як і будь-які інші сорти гарбузів, але має особливості:
  • Голі насінини при посадці в дуже вологий ґрунт, при подальшій дощовій погоді, можуть не встигнувши прорости.
  • Потребують вапнування кислих ґрунтів;.
  • Голонасінні гарбузи полюбляють відкрите сонячне місце.
  Які ще особливості треба знати, аби мати прибуток з гарбузового бізнесу? Про це від спікерів нашої конференції: Олег Золочевський директор ТОВ "Агрофармер" та Євген Авраменко директор ТОВ «Азалія Агро».

  Гарбуз - відмінний попередник для подальшої культури, тож, можливо, варто подумати про впровадження додаткової рентабельної культури?!
  Сергій Бороденко, експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen (м. Київ).
  Перспективи та технологія вирощування нуту.
  Нут поки ще не дуже популярний в Україні серед виробників і споживачів. Він відноситься до числа так званих нішевих культур і вирощується на території України в незначних кількостях.

  Але бобові культури стають все більш затребувані переробниками в світі. Попит на ці продукти за кордоном давно перевищує пропозицію. Обсяг світових посівів нуту перевищує 12 млн.га, а валовий збір становить майже 12 млн т. Україна має високий потенціал вирощувати цю культуру і отримувати мінімум 1,2 тонн продукції з 1 гектара землі. Але для того, щоб домогтися успіху при їх вирощуванні, потрібно врахувати ряд тонкощів.

  Сергій Бороденко, експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen (м. Київ) розповість про фінансову сторону вирощування нуту:

  • Які необхідні фінансові вкладення для виробництва нуту.
  • З чого складається собівартість продукції.
  • Перспективи вирощування нуту в Україні.
  • Які канали збуту нуту існують.
  • Бізнес-планування виробництва нуту.
  Нут не вимагає ґрунтів високої якості, оскільки коренева система у нього глибока, то наявність піску півдян України дуже допоможе. При покритті сніговим покривом до 5 см посіви нуту витримують морози до 25 градусів, без снігового покриву - до 12.

  Нут - це одна з найперспективніших культур і найбільш цінна серед бобових по своїй живильній цінності і смаковим властивостям. Також нут виступає чудовим попередником для традиційних зернобобових культур. А завдяки своїй стійкості до посухи - це одна з культур, що найбільш динамічно збільшує свої посівні площі.

  Цікаво? Запрошуємо на нашу конференцію!
  Максим Яворенко, експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen (м. Київ).
  Своя Ніша: як організувати бізнес з вирощування обліпихи
  Обліпиха - унікальна ягода. У ній зібрано все краще, що тільки є корисного в природі, саме тому попит на неї буде завжди. Особливо ця ягода актуальна в сучасному тренді на лікарські рослини та здорове харчування.

  А яка фінансова ефективність буде, якщо перейти на обліпихові плантації? Чи правда, що українські фермери можуть заробити майже мільйон доларів на обліписі?

  Максим Яворенко, експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen (м. Київ) розповість про основні складові бізнес-плану по обліписі:
  • Скільки треба вкласти в один га обліпихової плантації?
  • З чого складається собівартість виробництва обліпихи?
  • На чому можна і не можна зекономити?
  • Скільки реально можна заробити на обліпихи?
  За останні 5 років світовий ринок обліпихи виріс на 40% і досяг $ 18 млрд. При додаванні обладнання для заморозки і зберігання ягід, підприємство буде отримувати додатковий дохід від продажу ягід в міжсезоння за підвищеними цінами.

  То може варто першим стати на хвилю нової культури в Україні?
  Олександр Федосєєв, Засновник, головний технолог ТОВ "УкрБіоПрепарат", Торгова марка: "ТРАВКА", (м. Одеса).
  Вирощування мікрогріну, спрауту в фітотронах системах.
  Сьогодні мікрогрін – популярний тренд здорового способу життя. А для фермерів - новий формат бізнесу, в якому можна добре заробляти.
  • Що таке фітотронна-система?
  • Як правильно виростити мікрогрін та спраути?
  • Який потенціал 1м2 фітотроної системи?
  • Чи потрібні добрива для отримання високоякісного продукту?
  • Субстрат, земля, волокно чи без субстратна система зрошування?
  • Освітлення і мікроклімат у системі.
  • Скільки можна заробити на 10-ти сотках?
  • Де саме мікрогрін та спраути мають попит?
  Олександр Федосєєв, засновник, головний технолог ТОВ "УкрБіоПрепарат", що успішно продають мікрогрін та спраути під торговою маркою "ТРАВКА" (м. Одеса) – спікер нашої конференції.

  Що буде цікавого?
  • Для отримання високоякісного мікрогріну чи спраутів необхідно використовувати якісний посівний матеріал. (Генетично-однорідний, калібрований, не протруєний з високою енергією проростання);
  • Підготовка посівного матеріалу до висіву;
  • Водопідготовка та стерилізація лотків для вирощування;
  • Важливість мікроклімату в системі (вологість, температура, циркуляція повітря)
  • Тривалість виробничого циклу мікрогріну 1-2 тижні;
  • Що робити з відходами виробництва;
  • Ціна на продукцію, залежність ринку від сезонності.
  Якщо Вам недостатньо фактів та маєте питання до практиків-лідерів цього ринку, Ви можете почути всі відповіді на нашій конференції.
  Прибуток в агробізнесі залежить від багатьох факторів, але головним чинником є обрана культура.

  • Що обрати, аби бізнес був високорентабельним?
  • Яка культура буде мати попит в майбутньому?
  • Що очікує ринок нішевих культур?

  ГО «Земля Таврії» за підтримки «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва», оголошує про старт конференції «Успішні історії нішевих культур» 2019!

  Позитивні відгуки про минулорічний захід надихають, тож програма заходу буде насичена та різнопланова.

  Ми продовжуємо відповіді на питання стосовно нішевих культур.
  Програма Конференції
  Четвер, 16 травня
  09:00 – 10:00
  09:00 – 10:00
  Реєстрація учасників. Ранкова кава.
  10:00 – 10:15
  10:00 – 10:15
  Привітальне слово організаторів заходу. Робота проекту UHBDP.
  Олександр Синюк, Голова ГО «Земля Таврії», представник Проекту UHBDP.

  Михайло Павлівський,
  Голова ПП «Павлівські» .
  10:15 – 10:50
  10:15 – 10:50
  Олександр Дуда, Голова ГО "Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції".
  (м. Дніпро).
  10:50 – 11:30
  10:50 – 11:30
  Золочевський Олег Олексійович, директор ТОВ "Агрофармер".
  11:30 – 12:10
  11:30 – 12:10
  Павло Тулба, Голова першого інвестиційного кооперативу "Горіх Причорномор'я".
  (м. Одеса).
  12:10 – 12:30
  12:10 – 12:30
  Михайло Павлівський, Голова ПП "Павлівські».
  (м. Херсон).
  12:30 – 13:00
  12:30 – 13:00
  Михайло Павлівський, Голова ПП "Павлівські».
  (м. Херсон).
  13:00 – 14:00
  13:00 – 14:00
  Фуршет.
  14:00 – 14:30
  14:00 – 14:30
  Вікторія Оліферчук, Доцент кафедри екології НЛТУ України. Автор першого в Україні мікоризного препарату.
  (м. Львів).
  14:30 – 15:10
  14:30 – 15:10
  Максим Яворенко, Експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen.
  (м. Київ).
  15:10 – 15:30
  15:10 – 15:30
  Сергій Бороденко, експерт департаменту фінансового консалтингу Pro Capital Investmen.
  (м. Київ).
  15:30 – 15:50
  15:30 – 15:50
  Василь Поліщук, Генеральний директор ТОВ "АВ ЛІХТ".
  (м. Київ).
  15:50 – 16:30
  15:50 – 16:30
  Станіслав Овчарик, Начальник відділу продажів ТОВ «Рійк Цваан Україна».
  (м. Київ)
  16:30 – 17:10
  16:30 – 17:10
  Олександр Федосєєв, Засновник, головний технолог ТОВ "УкрБіоПрепарат", Торгова марка: "ТРАВКА".
  (м. Одеса).
  17:50 – 18:30
  17:50 – 18:30
  Підведення підсумків. Кава-перерва. Нетворкінг.
  Місце проведення
  16 травня 2019, 9:00

  ПП «Павлівські», вул. Гаражна, дом 78, с. Веселе, Бериславський район, Херсонська область
  Left
  Right
  Стати учасником Work Shop
  Основну частину вартості проведення Work-Shop покриває Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, а учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 450,00 грн. Участь у заході тільки за умови попередньої реєстрації та сплати організаційного внеску. Кількість місць обмежена!
  Чекаємо Вас на заході! Буде цікаво, корисно та смачно!