Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)

WORK SHOP 2018 «Успішні історії нішевих культур проекту UHBDP»

Відбувся 17 травня 2018 року / м. Каховка, Херсонська область
Ви можете переглянути запис

Шукаєте високу рентабельність в плодоовочевому бізнесі? Розмірковуєте які культури обрати? У нас є відповіді на ці питання!

Для вас громадська організація «Земля Таврії», за підтримки «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва», зібрала тільки успішні історії нішевих культур.

Гарбуз та батат, лохина, горіх, шипшина, фундук, трюфеля, хурма, спаржа, капуста савойська, брюссельська та броколі, сочевиця, маш та нут: рентабельність і технологія. Органічне землеробство, як нішевий напрямок у вирощуванні овочів та ягід.

Про все дізнайтесь із нашого відео, на якому 12 спікерів-практиків з 5 областей України розповідають про свої технологічні секрети вирощування нестандартних культур. Тільки правдиві розповіді від експертів агробізнесу!
Про Work Shop 2018
Що було для виробників та учасників агро-бізнесу
Огляд ринку нішевих культур
Тільки практичні поради від фермерів з досвідом.
Переваги, недоліки та ризики при вирощуванні нішевих культур
Що вирощувати українським фермерам та одноосібникам, аби це було вигідно в нашому регіоні?
Які питання треба вирішити перед впровадженням на своєму господарстві «новачків».
Кожний спікер – тільки практичний досвід по окремій нішевій культурі.
Спікери
Олексій Александров
Директор по розвитку в Асоціації шеф-поварів Півдня України. Власник ресторанного бізнесу (м. Херсон)
Тема: Локальний продукт та його актуальність для ресторанного бізнесу Півдня України
Сьогодні мода на здорову їжу, саме тому ресторани готові збільшувати кількість блюд в меню на користь локального продукту. Нішеві культури – це оригінальність, яка окупається для виробників доданою вартістю. Прибутковість буде мати той, хто буде перший. Олексій Александров – власник ресторанного бізнесу добре знає що саме є і буде в тренді та користуватися попитом у закладах індустрії гостинності. Саме про це і поговоримо на нашому заході. Ви не тільки дізнаєтесь про «секрети» нішових культур, а й скоштуєте їх оригінальність на смак!
Петро Григор'єв
Власник ТОВ «Агроексперт Трейд (м. Дніпро)
Тема: Аспарагус – прибутковість перевірена ціною та часом
Петро Григор'єв – власник ТОВ «Агроексперт Трейд» (м. Дніпро). Вирощує аспарагус і знає про цю культуру все. Ви почуєте: як правильно обрати нішову культуру, що таке аспарагус і з чим його їсти, переваги вирощування аспарагусу та його ринки збуту. Аспарагус – затребувана ресторанна культура з високою ціною та прибутковістю. Ви маєте питання про аспарагус – Петро має відповіді!
Павел Тулба
Голова Першого інвестиційного садового кооперативу «Горіх Причорномор'я» (м. Одеса)
Тема: Вигідне поєднання нішових культур. Сила синергії: горіх, шипшина, фундук, трюфеля.
Павло Тулба – керівник успішного підприємства «Горіх Причорномор'я», що має 240 га саду, повний цикл від посадки саджанців до збору врожаю, механізація виробництва. В асортименті: горіх, фундук, шипшина, трюфель. Всі вони об'єднані синергією міжрядь і прибутково доповнюють один одного. Як це можливо? Дивиться тут
Андрій Козлов
Керуючий проектом вирощування ПрАТ «Дніпрова перлина» та ТОВ «Green-team» (с. Казачі Лагері, Херсонська обл.)
Тема: Перспективи ринку солодких овочів: батат та гарбуз. Собівартість їх вирощування та канали збуту.
Батат (солодка картопля) та гарбуз баттернат – культури, що позитивно показали себе в умовах Півдня України. Це доведено на практиці ТОВ «Green-team»: досвід вирощування, фінансові розрахунки, канали збуту – про все це розповість керуючий проектом вирощування команії «Дніпрова перлина» Андрій Козлов. Ви маєте знати про це першими!
Христина Горстка
Представник ТОВ «Геліос-1»
Тема: Перспективи та агрономічні правила вирощування сочевиці
Досвід вирощування сочевиці на підприємстві "Геліос-1" - 5 років. За цим стоять знання, помилки та їх виправлення. Поділитися всім досвідом успішного підприємства, а саме: країни-виробники сочевиці, ринки збуту, що таке експортна якість, динаміка цін за декілька років, тенденції зернобобового ринку і головне – особливості сочевиці. Детально, практично, чесно!
Юрій Подлужний
Агроном ПП «Професійне насіння» (м. Херсон)

Тема: Ніша в бізнесі на капусті: савойська, брюсельська та броколі.
Юрій Підлужний – улюблений агроном учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, тому що про вирощування овочів він знає все! Дні поля, вебінари, семінари і безліч консультацій!... Цього разу Ви дізнаєтеся про особливі капустяні тренди: савойська, брюсельська, броколі – особливості вирощування та перспективні гібриди. Капуста завжди була і буде прибутковою культурою, а її оригінальні різновиди коштують ще дорожче. З чого треба почати – дізнаєтеся на конференції.
Ольга Грабовецька
Співробітник ДП «Дослідне господарство «Новокаховське». (м. Нова Каховка)
Тема: Науковий підхід, селекція та розробки на підтримку нішевих бізнес-ідей. Досягнення у вирощуванні хурми, зізіфуса та азиміна.
Дерево хурми росте до 500 років. Зізіфус погано переносить щеплення, відомо 400 сортів, а найбільша колекція зізіфусів Європи – у Новокаховському дослідному господарстві. Азиміна дуже стійка до хвороб та шкідників. Ці та багато інших фактів про цікаві культури, що мають свою нішу та перспективу Ви маєте почути від кандидата біологічних наук Інституту рису НААН. Які перспективи вирощування азиміни, хурми, зізіфусу в умовах степової зони України? Відповіді з науковим підґрунтям.
Володимир Білко
Директор Вінницького представництва "БТУ-центр", агроконсультант, м. Вінниця
Тема: Органічне землеробство, як нішевий напрямок у вирощуванні овочів та ягід.
Органічний напрямок – стає дедалі популярнішим.
Які органічні тренди зараз популярні? Які овочі та ягоди виправдовують органічну технологію? Чи є ринок збуту органічної продукції в Україні? Які основні економічні показники при органічному вирощуванні? На всі ці та інші питання Ви дізнаєтеся від Володимира Білко - автора та ведучого курсу "Я – Фермер 2.0", агроном-консультант, експерт в органічному землеробстві, дипломований вчений агроном, спікер багатьох семінарів та вебінарів від Проекту UHBDP.

Сергій Марчук
Керівник фермерського господарства «Благодатна ферма» (м. Одеса)
Все про вирощування лохини та чи складно отримати органічний сертифікат.
Однією з найбільш перспективних ягід з точки зору вирощування в Україні вважається лохина (голубика)! Всі, хто займається ягодами, знає специфіку їх вирощування: важко зібрати та збергти. А може спробувати вирощувати лохину? Кущ лохини росте близько 100 років, вона морозостійка та має стабільно високу ціну. Ринок лохини в Україні зайнятий на 1/8, а попит на експорт постійний. Урожайність лохини 7-7,5 т/га, період окупності – 3,5-4 роки. А якщо лохина буде органічною?!
Микола Вареник
Директор Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» (м. Київ)
Тема: Бобові культури – основа фінансового успіху. Огляд ринку бобових: нут, сочевиця, горох, квасоля.
В Україні вирощування бобових набирає популярності. Тенденцією цього сектору є пошук «ніши в ніше», адже сочевиця та нут є самими маржинальними бобовими. Ще одна причина популярності бобових – зміна клімату. Вам цікаво знати які саме бобові більш посухостійкі, які прибуткові, які перспективні? Індекс світових та український цін на горох, квасолю, нут, сочевицю зелену та червону? Огляд ринку бобових зробить Микола Вареник - директор Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» (м. Київ), учасник робочої групи по підготовці і узгодженню з НААН та Міністерства АПК програми «Програма розвитку в Україні посівів нуту, сочевиці, квасолі на 2016 – 2020 р.р.»

Місце проведення
17 травня 2018, 9:00

м. Каховка, Херсонська область
Ресторан "Парк Авеню", вулиця Набережна, 23А
Відео-запис Work Shop 2018
Захід завершено, дякуємо за вашу зацікавленість.
Ви можете переглянути запис, заповніть форму та отримайте доступ до відео-запису виступів спікерів 2018.
ПІБ
E-mail
Телефон
Є питання?
(095) 43 03 888
http://m.me/hgozt